chrome hearts online parajumpers ehpcentre sognami.ca parajumper jacka online parajumpers womens outerwear parajumpers in uk

Amy - kosmetika a přípravky pro zdraví HTTP Status 404 - Page Not Found
Přidat do oblíbených Nastavit homepage

V nákupním košíku máte:

0 položek

v celkové ceně s DPH:

0,-
Nabídka produktů
Mohlo by vás zajímat

Platební metody

Kofein zpomaluje vypadávání vlasů

Kofein podporuje růst vlasů a bylo prokázáno, že zpomaluje i jejich dědičné vypadávání. Chrání totiž vlasové kořínky před negativním účinkem testosteronu a poskytuje potřebnou energii pro jejich správný růst. Právě kofein je v dostatečném množství obsažen ve vlasové vodě Alpecin After Shampoo Liquid z nové řady Alpecin Hair Energizer. Navíc díky prvnímu kofeinovému šamponu Alpecin Coffein Shampoo můžete nyní kofein dodat do vlasových kořínků již při běžném mytí vlasů.

 
Vitálním centrem vlasu je vlasový kořínek. Zdravý a zdravý a silný vlas vyroste z vlasového váčku pouze v případě, že má dostatečný přísun energie. U 50 % mužů je činnost vlasových kořínků oslabena mužským pohlavním hormonem - testosteronem. Vlasové kořínky, které nemají dostatečný přísun energie, předčasně odumírají, vlasy vypadávají a vzniká pleš.

Výzkumný institut Dr. Kurta Wolfa vyvinul metodu, jak začlenit kofein do speciální šamponové receptury. Požadavkem bylo, aby se kofein uvolnil během relativně krátké doby - při mytí vlasů - a dopravil se do vlasových kořínků. Tato nová receptura kofeinového šamponu chráněná patentem umožňuje rychlé dodání kofeinu do vlasové pokožky během mytí vlasů. Po velmi krátké době, již po 120 sekundách, putují aktivní látky podél vlasu přímo do vlasového kořínku. Kofein se vstřebává i přesto, že se šampon z vlasové pokožky oplachuje. Ideální je ale používat současně s kofeinovým šamponem také kofeinové tonikum Alpecin After Shampoo Liquid, které se jednoduše vmasíruje do pokožky hlavy a již se neoplachuje.

Šampon Alpecin Coffein i kofeinové tonikum After Shampoo Liquid obsahují nové pomocné látky, které vstupu kofeinu do vlasového váčku pomáhají. Nové studie z berlínské univerzitní kliniky Charité prokázaly přítomnost kofeinu ve vlasových váčcích již po pouhých dvou minutách působení. Dále je ze studií patrné, že kofein ve váčcích přetrvává až 24 hodin. Pro maximální efekt je tedy důležité, aby byl kofein byl dodáván do vlasových kořínků každých 24 hodin. Proto, pokud si neumýváte vlasy každý den, doplňte terapii o kofeinové tonikum Alpecin After Shampoo Liquid. Kofein chrání vlasy před negativním vlivem testosteronu a před jejich předčasným vypadáváním vlasů.

Dalším důvodem, proč používat tento šampon, je, že díky úmyslné nepřítomnosti změkčujících látek (např. silikonu) se struktura vlasů a jejich pevnost zlepší již po několika použitích. Jemné a oslabené vlasy zesílí a jsou lépe upravitelné.

 Alpecin Coffein Shampoo můžete nyní koupit na amy.cz


Akční nabídka
Nejprodávanější

www.amy.cz - léčebná kosmetika