chrome hearts online parajumpers ehpcentre sognami.ca parajumper jacka online parajumpers womens outerwear parajumpers in uk

Amy - kosmetika a přípravky pro zdraví HTTP Status 404 - Page Not Found
Přidat do oblíbených Nastavit homepage

V nákupním košíku máte:

0 položek

v celkové ceně s DPH:

0,-
Nabídka produktů
Mohlo by vás zajímat

Platební metody

Lze bez skalpelu získat pevnější a plnější poprsí ?

Lze bez skalpelu získat pevnější a plnější poprsí ?

Vymlouvat se na mateřství, kojení či na přibývající léta a s tím spojený útlum estrogenu, to nám ženám asi těžko zvedne sebevědomí, natož ňadra. Právě vlivem změn hormonální hladiny se pojivová tkáň prsů stává málo pružnou, prsní tkáň se zmenšuje a ztrácí tvar. Viditelným důsledkem je „ochabování" prsů. Možností jak to napravit, nebylo dosud mnoho, vlastně jen skalpel plastického chirurga. Nechme ale pracovat přírodu, je to šetrnější jak k organismu, tak i k peněženkám.


Mammogeneze aneb čím je ovlivněna velikost a tvar poprsí ?

Proces mammogeneze je ovlivněn celou řadou faktorů, které ovlivňují hladiny ženských hormonů estrogenu v těle, a tím jsou ve svém důsledku zodpovědné za to, jaká prsa vlastně budou. Mezi tyto faktory patří stravovací návyky, dostatek minerálů a vitamínů, vysoká úroveň stresu a také cvičení, ať už jeho nedostatek nebo naopak nadbytek. Tvorba estrogenu i po skončení období puberty kolísá během měsíčního menstruačního cyklu (určité období před menstruací je u řady žen spojeno s pocity zvětšení prsou a napětí v nich); hladina estrogenu se mění i v závislosti na specifických etapách života ženy.
Decolen je čistě přírodním a nechirurgickým řešením ve formě směsi rostlinných látek, která je vědecky vyvinuta s cílem stimulovat růstovou aktivitu tkáně prsů, a tak pomáhat přirozenému růstu a zpevnění poprsí. Obsahuje směs rostlinných výtažků, tzv. fytoestrogenů, které obnovují růstovou činnost prsních žláz. Rostlinné výtažky fytoestrogeny jsou přírodní látky, které mají na prsní žlázu podobný účinek jako přirozené ženské hormony estrogeny. Tím poprsí zpevňují, zvětšují a činí je plnějším.

Jak působí Decolen?

Přírodní složky Decolenu způsobují reaktivaci růstové činnosti prsní tkáně, jejímž výsledkem je větší a plnější poprsí. Zejména extrakty ze serenoy plazivé, smldinec a fenykl obsahují významné množství čistě rostlinných fytoestrogenů, a jsou proto hlavními účinnými složkami Decolenu. Jejich účinek je doplněn podpůrným působením dalších složek: fytonutrientů a diosgeninu. Fytonutrienty jsou sloučeniny nacházející se v potravinách rostlinného původu, které vytěsňují škodlivé látky z vazby na estroge-nové receptory a zajišťují tak zdravý vývoj prsou. Diosgenin je rostlinný sterol, který přímo podporuje růst buněk prsní tkáně.

Co to jsou fytoestrogeny a jak působí?

Fytoestrogeny jsou přírodní rostlinné látky vykazující podobný účinek, jaký mají ženské hormony. Jejich název vyjadřuje skutečnost, že pocházejí z rostlin (z řeckého phyton = rostlina) a působí podobně jako estrogeny. Mají schopnost obsazovat v lidském těle vazebná místa pro přirozené estrogeny (estrogenové receptory) a nahrazovat tak v řadě případů jejich funkci. Míra a druh jejich účinku jsou závislé na řadě faktorů, jako je jejich koncentrace v těle, síla vazby na receptory, typ buněk nebo tkání, na které působí, a rovněž je mnohdy jejich účinek odlišný v mužském a ženském těle. Působení rostlinných fytoestrogenů na lidský organismus je mnohostranné, mají velmi komplexní ochranný vliv a bylo pozorováno snížení rizika vzniku ženských nádorů, ochrana proti cévním chorobám a vliv na snížení cholesterolu. Bylo též vědecky prokázáno, že stimulace estrogenových receptorů v prsou komplexem přírodních rostlinných látek fytoestrogenů vede ke zvětšení prsů. Přírodní fytoestrogeny totiž způsobují, že prsní žláza začne opět růst a produkovat novou tkáň, čímž dochází ke zvětšování a zpevňování poprsí.


Akční nabídka
Nejprodávanější

www.amy.cz - léčebná kosmetika